GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 14598303
nr 1459 8303
DISH
Diameter: 42cm, wear, damages, repaired.
Diameter: 42cm
Condition: slitage, skador,lagad
600
SEK 700
Monday April 4 2022
at 19:07:22
100 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)